کشیدن – کش دادن انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری

کشیدن – کش دادن: انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری روزنامه کیهان ریاست جمهوری حسن روحانی روزنامه انتخابات انقلاب سیاست

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دلیل کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌ها چیست؟

شواهد حاکی از محدودیت عرضه بنزین سوپر نه تنها در جایگاه‌های متفاوت پایتخت بلکه در استان‌های متفاوت کشور است.

دلیل کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌ها چیست؟

دلیل کمبود بنزین سوپر در جایگاه ها چیست؟

عبارات مهم : بنزین

شواهد حاکی از محدودیت عرضه بنزین سوپر نه تنها در جایگاه های متفاوت پایتخت بلکه در استان های متفاوت کشور است.

مخاطبان ایسنا طی تماس های تلفنی متفاوت از محدودیت عرضه بنزین سوپر در جایگاه های متفاوت عرضه سوخت خبر دادند و به نظر می رسد بعضی جایگاه ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران و سایر استان های کشور عرضه بنزین سوپر را متوقف کرده اند. در این راستا و در پی پیگیری های صورت گرفته به وسیله ایسنا، یک منبع آگاه علت این عنوان را قطع واردات بنزین سوپر به علت خودکفایی کشور در تولید این بنزین عنوان کرد.

دلیل کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌ها چیست؟

به گفته وی، واردات بنزین سوپر متوقف شده است است و بخش اعظم بنزین سوپر در پالایشگاه شازند اراک تولید می شود. از آنجایی که این پالایشگاه در اوضاع اورهال (تعمیر و نگه داری) قرار داشته و حدود ۱۰ تا ۱۲ روز است که به تناوب تولید بازگشته است حدود ۱۰ روز وقت نیاز دارد تا کمبود ایجاد شده است را جبران کند.

همچنین فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درمورد مسئله مذکور به ایسنا توضیح داد: درحال حاضر بنزین سوپر در تعداد محدودی از جایگاه های پایتخت کشور عزیزمان ایران عرضه می شود. از آنجایی که بنزین سوپر در پالایشگاه شازند اراک تامین می شود و این پالایشگاه در اوضاع اورهال قرار داشته، عرضه بنزین سوپر با محدودیت مواجه شده است است.

شواهد حاکی از محدودیت عرضه بنزین سوپر نه تنها در جایگاه‌های متفاوت پایتخت بلکه در استان‌های متفاوت کشور است.

وی با بیان اینکه نفت کش ها در حال انتقال بنزین سوپر از پالایشگاه شازند به سراسر کشور هستند، اظهار کرد: به زودی بنزین سوپر بدون هیچ مشکلی در کشور عرضه خواهد شد.

واژه های کلیدی: بنزین | محدودیت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz