کشیدن – کش دادن انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری

کشیدن – کش دادن: انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری روزنامه کیهان ریاست جمهوری حسن روحانی روزنامه انتخابات انقلاب سیاست

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سال آینده هم اعتبار ندارد! ، کارت اعتباری خرید کالا&quot، &quot

طرح کارت‌ اعتباری خرید کالای ایرانی نه تنها در امسال به مرحله اجرا درنیامد بلکه جهت سال 1397 هم هیچ برنامه‌ای جهت اجرای آن اعلام نشده و طبق اعلام انجمن تولیدکنن

سال آینده هم اعتبار ندارد! ، کارت اعتباری خرید کالا&quot، &quot

"کارت اعتباری خرید کالا" سال آینده هم اعتبار ندارد!

عبارات مهم : ایرانی

طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی نه تنها در امسال به مرحله اجرا درنیامد بلکه جهت سال 1397 هم هیچ برنامه ای جهت اجرای آن اعلام نشده و طبق اعلام انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی سال آینده نیز اجرایی نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، قرار بر این بود که طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در امسال با برطرف نقایص طرح قبلی که در سال گذشته به مرحله اجرا درآمد، به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز بانک مرکزی اجرایی شود؛ دستوری که به وسیله ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی طبق ابلاغیه ای به این دو دستگاه ابلاغ شد ولی هرگز به آخر نرسید.

براساس مصوبه ستاد برنامه ریزی اقتصاد مقاومتی باید طرح تازه کارت اعتباری خرید کالای ایرانی به وسیله وزارت صنعت، معدن وتجارت و نیز بانک مرکزی در امسال مدنظرقرارمی گرفت، چراکه به عنوان وظیفه این دو دستگاه تعریف شده است بود. پروژه ای که این دو دستگاه موظف بودند بعد از تهیه، آن را جهت اجرا و ابلاغ به تصویب شرکت برنامه و بودجه برساند. اتفاقی که به مرحله اجرا در نیامد و عملیاتی نشد.

سال آینده هم اعتبار ندارد! ، کارت اعتباری خرید کالا&quot، &quot

حمیدرضا غزنوی – سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی – در گفت وگو با ایسنا، در مورد اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در سال آینده تصریح کرد: همان طور که پیش از این انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی اعلام کرده بود طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در امسال به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز بانک مرکزی به مرحله اجرا در نیامد.

وی اظهار کرد: باید اعلام کنیم که هیچ گونه برنامه ای جهت اجرای این طرح در سال آینده به وسیله نهادهای متولی وجود ندارد و طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در سال آینده نیز اجرایی نخواهد شد.

طرح کارت‌ اعتباری خرید کالای ایرانی نه تنها در امسال به مرحله اجرا درنیامد بلکه جهت سال 1397 هم هیچ برنامه‌ای جهت اجرای آن اعلام نشده و طبق اعلام انجمن تولیدکنن

واژه های کلیدی: ایرانی | برنامه | سال آینده | برنامه ریزی | لوازم خانگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz