کشیدن – کش دادن انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری

کشیدن – کش دادن: انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری روزنامه کیهان ریاست جمهوری حسن روحانی روزنامه انتخابات انقلاب سیاست

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی همه چیز به کشور عزیزمان ایران ختم می‌شود ، دستور کار نشست بن زاید و ترامپ چیست؟

العرب نوشت: به عقیده مجامع دیپلماتیک اکنون ترامپ جهت حل بحران بین قطر و دولتهای چهارگانه عربی در شرایط بهتری قرار دارد؛ آیا که اکنون از موانع و محدودیتهایی که و

همه چیز به کشور عزیزمان ایران ختم می‌شود ، دستور کار نشست بن زاید و ترامپ چیست؟

دستور کار نشست بن زاید و ترامپ چیست؟ / همه چیز به کشور عزیزمان ایران ختم می شود

عبارات مهم : ایران

العرب نوشت: به عقیده مجامع دیپلماتیک اکنون ترامپ جهت حل بحران بین قطر و دولتهای چهارگانه عربی در شرایط بهتری قرار دارد؛ آیا که اکنون از موانع و محدودیتهایی که وزارت خارجه بر آن تحمیل می کرد آزاد شده است هست؛ از این رو جهت تطبیق نظر خود در مورد حل بحران، سلسله دیدارهایی را شروع کرده است که آخرین آن دیدار ترامپ با ولی عهد ابوظبی هست.

به گزارش گزینش ، این روزنامه عرب زبان ادامه داد: این مجامع بر این عقیده اند که آزاد شدن وزارت خارجه آمریکا از استراتژی باراک اوباما که هدایت آن به وسیله تیلرسون انجام می شد، باید از ابتدای ورود ترامپ انجام می شد؛ آیا که این استراتژی آشفته تنها منجر به کمرنگ شدن نقش آمریکا در خاورمیانه شده است است.

از همان ابتدا مشخص بود که ترامپ بر روی بازگرداندن روابط آمریکا و خلیج فارس به نقطه اوج خود حساب خاص ای باز کرده هست، که حضور مدیر جمهور آمریکا در نشست ریاض در می2017 که در جهت تشکیل ائتلافی جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران انجام شد، یکی از نشانه های این گونه روابط است.

همه چیز به کشور عزیزمان ایران ختم می‌شود ، دستور کار نشست بن زاید و ترامپ چیست؟

تحلیلگران پرسشها خلیج فارس اهتمام مدیر جمهور ایالات متحده به بحران قطر را مهم می دانند، آیا که دولتهای چهار گانه عربی مخالف تلاشهای امریکا در این جهت نیستند، هر چند که میانجی گری کویت را عالی ترین دروازه حل اختلافات در خلیج فارس می دانند.

کاخ سفید بعد از مرتب کردن صفوفش باید از مدخل جنگ با تروریسم به بحران قطر نزدیک شود و اکنون فرصتی فراهم شده است است تا امیر قطری در واشنگتن با ترامپ دیدار کند. دولت ترامپ نمی تواند بیش از این وقت را تلف کرده و به انتظار عوض کردن مواضع دوحه در قبال گروههای تروریستی بنشیند تا بتواند این کشور عربی را در منظومه دولتهای عربی خلیج فارس از حیث مبارزه با تروریسم قرار دهد.

العرب نوشت: به عقیده مجامع دیپلماتیک اکنون ترامپ جهت حل بحران بین قطر و دولتهای چهارگانه عربی در شرایط بهتری قرار دارد؛ آیا که اکنون از موانع و محدودیتهایی که و

کاخ سفید دلواپس آن است که اختلافات بین هم پیمانان در خلیج فارس آن موجب باز گذاشتن دست کشور عزیزمان ایران جهت نفوذ زیاد در منطقه خاورمیانه شود، به همین علت تلاش دارد در یک برنامه زمانی فشرده دیدارهایی با مسئولان دولتهای عربی خلیج فارس داشته باشد تا بتواند این اختلافات را به حداقل برساند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | اختلافات | دولت ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz