کشیدن – کش دادن انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری

کشیدن – کش دادن: انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری روزنامه کیهان ریاست جمهوری حسن روحانی روزنامه انتخابات انقلاب سیاست

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به فکر صدر جدول نیستیم/ بازیکنان انگیزه کافی جهت جام حذفی دارند ، نکونام

سرمربی خونه به خونه می‌گوید که تیمش به فکر رسیدن به صدر جدول نیست و بازی به بازی پیش می‌رود.

به فکر صدر جدول نیستیم/ بازیکنان انگیزه کافی جهت جام حذفی دارند ، نکونام

نکونام: به فکر صدر جدول نیستیم/ بازیکنان انگیزه کافی جهت جام حذفی دارند

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی خونه به خونه می گوید که تیمش به فکر رسیدن به صدر جدول نیست و بازی به بازی پیش می رود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال خونه به خونه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته یک با یک گل از سد راه آهن گذشت. شاگردان نکونام با این پیروزی با ۲۰ امتیاز در رده چهارم قرار گرفتند.

به فکر صدر جدول نیستیم/ بازیکنان انگیزه کافی جهت جام حذفی دارند ، نکونام

جواد نکونام بعد از پیروزی در این دیدار اظهار کرد: می دانستیم بازی سنگینی پیش رو داریم چون راه آهن به امتیاز از این دیدار نیاز داشت. آن ها جهت مساوی به این دیدار آمده بودند ولی ما هم به دنبال سه امتیاز این دیدار بودیم. ما بازی را خوب شروع کردیم و اگر در ۱۵ دقیقه ابتدایی دقت می کردیم می توانستیم دو تا سه گل به ثمر برسانیم ولی بی دقتی باعث شد تا این موقعیت ها از دست برود. بعد از آن هم بازی از دست ما خارج شد ولی در ۱۵ دقیقه نهایی نیمه نخست هم باز موقعیت هایی ایجاد کردیم که متاسفانه از دست رفت. ما در نیمه اول یک توپ به دیرک دروازه زدیم و یک توپ هم از روی خط دروازه نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

او افزود: در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم. چیزی که در نیمه دوم جهت ما مهم بود، گلزنی زودهنگام بود چون در آخرهای نیمه نخست آن ها دست به اتلاف وقت زدند. این در حالی بود که تازه نیمه اول بود و نیازی به اتلاف وقت نبود. بعد از این که ما در نیمه دوم به آن ها گل زدیم تیم راه آهن باز شد و می توانستیم گل های بیشتری به آن ها بزنیم. غیر از یک صحنه که توپ با اشتباه مدافع مان به دیرک دروازه خورد، راه آهن هیچ موقعیت دیگری نداشت و تنها بازی مستقیم را در دستور کار قرار داده بود. این پیروزی باعث شد تا ما خودمان را مدعی باقی نگه داریم.

سرمربی خونه به خونه می‌گوید که تیمش به فکر رسیدن به صدر جدول نیست و بازی به بازی پیش می‌رود.

سرمربی خونه به خونه در تصویر العمل به این اظهار نظر که آینده نگری می شد با توجه به قعرنشینی راه آهن خونه به خونه پیروزی پرگلی را در این دیدار داشته باشد گفت: این تصوری است که مردم عادی می کنند. شما ببینید آیا راه آهن در دیدارهای قبلی چهار یا پنج گل دریافت کرده است؟ آن ها تیم خوبی دارند و در دقایقی هم توانستند ما را تحت فشار قرار دهند. البته ما در تمام بازی سرتر از راه آهن بودیم.

نکونام در تصویر العمل به صحبت های بیاتی نیا سرمربی راه آهن مبنی بر این که بازیکنان خونه به خونه اقدام به اتلاف وقت کرده اند عنوان کرد: هنگامی که فوتبال بازی می کنید، بعد از زدن گل، این اتفاق طبیعی هست. راه آهن در نیمه نخست زمانی که بازی صفر – صفر بود، وقت تلف می کرد و باعث عصبی شدن بازیکنان ما می شد. ما تلاش می کردیم بازی را آرام کنیم و آن ها هم به دنبال جبران نتیجه بودند و طبیعی است که چنین صحبت هایی را انجام دهند. من مخالف اتلاف وقت هستم.

او در ادامه راجع به داوری این دیدار بیان کرد: دوست ندارم راجع به این مساله صحبت کنم ولی در بعضی از صحنه ها به داوری معترض بودیم ولی در کل قضاوت داور خیلی خوب بود. با توجه به درگیری هایی که در داخل و روی نیمکت وجود داشت داور بازی خیلی خوب از عهده اداره دیدار برآمد.

به فکر صدر جدول نیستیم/ بازیکنان انگیزه کافی جهت جام حذفی دارند ، نکونام

سرمربی خونه به خونه راجع به اخراج هاشمی نسب از روی نیمکت این تیم گفت: من زمانی که کنار زمین هستم، حواسم به هیچ چیز نیست. از هاشمی نسب که پرسیدم او گفت در همان اعتراض اولش او را از کنار زمین اخراج کردند.

نکونام راجع به فاصله کمی که نسبت به صدر جدول دارد اظهار کرد: ما بازی به بازی پیش می رویم و به دنبال پیروزی در هر دیدار هستیم. به این فکر نمی کنیم که به صدر جدول برسیم. ما در هر بازی باید عالی ترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی خونه به خونه می‌گوید که تیمش به فکر رسیدن به صدر جدول نیست و بازی به بازی پیش می‌رود.

نکونام در آخر راجع به دیدار تیمش برابر گسترش فولاد در جام حذفی گفت: تا آن دیدار وقت داریم و می توانیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم. توصیه ای که جهت من حائز اهمیت است این است که بازیکنان انگیزه کافی جهت بازی در جام حذفی را دارند.

واژه های کلیدی: سرمربی | پیروزی | بازیکنان | اتلاف وقت | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz