کشیدن – کش دادن انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری

کشیدن – کش دادن: انتخابات ریاست جمهوری مقام معظم رهبری روزنامه کیهان ریاست جمهوری حسن روحانی روزنامه انتخابات انقلاب سیاست

گت بلاگز وب‌گردی چه کسانی بیانات رهبر معظم انقلاب را تحریف کردند؟!

روزنامه کیهان امروز در صفحه سوم خود به این پرسش پاسخ داده است: چه کسانی بیانات رهبر معظم انقلاب را تحریف کردند؟!

چه کسانی بیانات رهبر معظم انقلاب را تحریف کردند؟!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور با اشاره به این سخن که «حضور مردم تضمین کننده امنیت و برطرف کننده سایه جنگ است» فرمودند: «من این را می گویم نیایند حرفی را که بنده به صراحت بیان کردم تحریف کنند و بگویند مراد فلانی این است که حضور مردم دولتی را سر کار می آورد، که آن دولت… نه آقا؛ دولت ها تأثیری ندارند».

عبارات مهم : انتخابات ریاست جمهوری – مقام معظم رهبری

حال پرسش این است که چه کسانی بیانات صریح رهبر انقلاب را تحریف کردند؟!
«اسحاق جهانگیری» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره دوم گفت: «همان طور که رهبری فرمودند حضور مردم بود که در سال 92 ]با گزینش روحانی[ سایه تهدیدها را از کشور کوتاه کرد».
همچنین«مجید انصاری» معاون پارلمانی دولت یازدهم در مراسم روز کارگر گفت: «مردم با گزینش دولت تدبیر و امید و تیمی که می تواند با دنیا صحبت کند، سایه جنگ را از سر کشور دور کرده اند!»
«فاطمه هاشمی» نیز در روزهای گذشته گفت: «همان طور که مقام معظم رهبری در بیانات خود اعلام کردند مردم سایه جنگ را از سر کشور دور کردند. مردم به طریق اولی این کار را با گزینش آقای روحانی به آخر رساندند به عبارتی مردم با رای خود به کسی که مدیر و مدبر بود توانستند سایه شوم جنگ را از سر کشور کشور عزیزمان ایران با تمام بحران های منطقه ای دور کنند چنان که به نظر می رسد این راه هنوز ادامه دارد و این بار نیز مردم کاری خواهند کرد که از همه نظر درست باشد».
یکی از روزنامه های زنجیره ای نیز در روزهای گذشته در یادداشتی نوشت: «حضور مردم در انتخابات92 باعث عوض کردن در سیاست خارجی کشور و دست یافتن به برجام به عنوان توافقی که سایه جنگ را از کشور دور کرده، بوده است».در حقیقت این افراد و رسانه ها به صورت گزینشی و هدفمند و البته خنده آمیز لقمه را دور سر چرخانده تا به همان چیزی که می درخواست کردند برسند و آن اینکه حضور مردم در انتخابات 92 سایه جنگ را از کشور دور کرد چون به حضور حسن روحانی در پست ریاست جمهوری و سپس برجام منتهی شده است است!
منبع:روزنامه کیهان
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | مقام معظم رهبری | روزنامه کیهان | ریاست جمهوری | حسن روحانی | روزنامه | انتخابات | انقلاب | سیاست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz